Урологічні прокладки

Післяпологові прокладки. Післяпологові прокладки - це засоби особистої гігієни для жінок в період відновлення після пологів. Їх купують найчастіше в процесі підготовки до поїздки в пологовий будинок, коли необхідно купити цілий список важливих речей. Багато лікарів рекомендують використовувати саморобні прокладки. Цього робити не рекомендується, оскільки такі предмети можуть завдати шкоди організму. До того ж, вони обмежують рух жінки в такий важливий момент першого спілкування з малюком.

У чому переваги таких предметів гігієни?

  •     По-перше, їх використання в умовах пологового будинку є дуже зручним.

  •     По-друге, післяпологові прокладки не викликають травми післяпологових швів і не подразнюють шкіру.
  •     По-третє, їх використання максимально комфортно для жінок.
Вибирати післяпологові прокладки необхідно з особливою ретельністю, звертаючи увагу на ступінь їх поглинання. Така інформація вказується виробником на кожній упаковці. Не забувайте про те, що в перші дні після пологів вам доведеться міняти засоби гігієни досить часто, тому рекомендуємо придбати відразу кілька упаковок.

Урологічні прокладки - це спеціальні предмети гігієни, які допомагають при наявності проблеми нетримання сечі. Дуже часто така ситуація виникає під час вагітності і після пологів.

Купити післяпологові прокладки

На відміну від звичайних, урологічні прокладки відрізняються кращим поглинанням, наявністю більшої кількості ступенів захисту, здатністю нейтралізувати запахи. Крім того, вони підходять як для жінок, так і для чоловіків.

Урологічні прокладки досить ефективні. Незважаючи на їх товщину, вони майже непомітні і невідчутні. Виготовлені з якісних матеріалів, вони не мають подразнюючої дії на шкіру. Дуже важливо при виникненні проблеми нетримання користуватися спеціально призначеними для цього засобами. Прокладки для критичних днів будуть неефективними в даному випадку, так як вони призначені для інших цілей.

На нашому сайті ви зможете підібрати для себе необхідні предмети гігієни. Всі товари в магазині відрізняються високою якістю. Це вкрай важливо для здоров'я жінки в післяпологовий період. До того ж, вам не доведеться ходити в аптеку або магазини для пошуку таких необхідних предметів. Звертайтеся до нас, і ви будете приємно здивовані доступними цінами і швидкістю обробки замовлень. При виникненні додаткових питань телефонуйте в наш колл-центр.

У цій категорії немає товарів.