Фільтр
 • Виробник
  0
  0
 • Серія
  0
  0
  0
  0
 • Особливості товару
  0
 • Вбираність
  0
  0
  0
 • Кількість в упаковці
  -
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Тампони купити

Тампони. Здоров'я жінки безпосередньо пов'язане із її менструальним циклом. У нормі його тривалість складає близько 28 днів. У критичні дні найчастіше використовуються гігієнічні прокладки або тампони. Прокладки мають свої недоліки, основним з яких є неможливість носити обтягуючий одяг.

Крім того, їх використання в спекотну погоду викликає дискомфорт і незручність. Тампон являє собою абсорбуючий матеріал циліндричної форми, який використовується для утримання менструальних виділень. Форма даних виробів влаштована таким чином, щоб користуватися ними було максимально легко.

Як правильно вибрати засіб гігієни? На сьогоднішній день виробники пропонують тампони з різним ступенем поглинання. Крім того, вони бувають з аплікатором або без нього. У всіх виробів передбачений шнурок для легкого видалення.

Асортимент жіночих засобів гігієни представлений найрізноманітнішими упаковками і кольорами. Найчастіше тампони містяться в індивідуальні упаковці, що забезпечує їх захист від контакту з зовнішнім середовищем.

Якщо ви займаєтеся фізичними вправами або ваша діяльність пов'язана з високою активністю, тампони стануть для вас оптимальним засобом особистої гігієни. Незаперечною перевагою таких предметів є те, що вони ніяк не відчуваються жінкою (тільки в разі правильного введення).

Вибирати вироби потрібно, виходячи з особливостей організму. Виділяють такі види:

 •    міні (їх використовують в перші і останні дні менструації);

 •    нормал (використовують при помірній кількості виділень);
 •    супер і супер люкс (підходять жінкам, у яких сильні виділення).
Найбільш правильно буде керуватися власними відчуттями при виборі таких предметів гігієни. Невірно підібраний розмір може не тільки викликати дискомфорт, а й завдати шкоди здоров'ю жінки.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент засобів жіночої гігієни. Ви можете підібрати для себе тампони різних виробників виключно високої якості. Всі вироби поставляються до нас офіційними представниками, тому Ви можете бути впевнені в їх безпеці. Звертайтеся до нас, і ви будете приємно здивовані швидкістю обробки замовлень і доступними цінами.