Фільтр
 • Виробник
  0
  0
 • Кількість в упаковці
  -
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Прокладки для грудей ціна

Прокладки для грудей. У житті кожної жінки рано чи пізно настає прекрасний період материнства. Поява на світ дитини пов'язано з найсильнішими і радісними емоціями. Щодня малюк потребує турботи, догляду, увази з боку мами. Найбільш відповідальний і важливий процес в даний період - грудне вигодовування. З материнським молоком дитина отримує всі необхідні поживні речовини та антитіла, здатні захистити від різних дитячих хвороб.

В процесі лактації жінці дуже важливо приділяти належну увагу своєму здоров'ю, так як від нього буде залежати зростання і розвиток малюка. Годуючи мама повинна користуватися спеціальною нижньою білизною, яка забезпечує зручність прикладання до грудей дитини. Крім того, для підтримки особистої гігієни жінки використовують прокладки для грудей. Ці незамінні в період годування предмети призначені для вбирання грудного молока і запобіганню намокання одягу. Лактаційні вкладиші призначені для підвищення комфорту годуючих мам під час лактації.

Переваги застосування лактаційний прокладок

 •     По-перше, вони захищають груди від попадання інфекції, оберігаючи тим самим здоров'я новонародженої дитини.
 •     По-друге, попереджають появу подразнень на шкірі і сприяють загоєнню тріщин на сосках.
 •     По-третє, підвищують комфортність грудного вигодовування в цілому. З ними мама, яка годує впевнена в тому, що її одяг залишатиметься сухим.
Як правильно вибрати прокладки для грудей, і які їх види пропонують нам виробники? Всі лактаційний вкладиші можна розділити на два види: багаторазові (виконані з текстилю) і одноразові.

Найбільш зручні у використанні одноразові прокладки для грудей. Вони непомітні під будь-яким одягом, повторюють форму грудей, не викликають дискомфорту і не вимагають прання. Такі предмети незамінні поза домом: на прогулянці з дитиною, в умовах лікарні, під час подорожей.

Багаторазові прокладки для грудей виготовляються з текстилю. Вони відрізняються економічністю і практичністю. Більше підходять для жінок в період вагітності. В процесі виношування дитини молоко не виділяється, але груди стають чутливими і вимагають захисту від подразнень.

На нашому сайті ви зможете придбати прокладки для грудей високої якості за доступною ціною. Вибирайте найбільш підходящі для себе моделі, виробника і кількість виробів в упаковці. Купуйте такі незамінні для годуючих мам предмети гігієни, не виходячи з дому.