Фільтр
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
 • Серія
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Кількість в упаковці
  -
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Прокладки

Щоденні прокладки. Функціонування жіночого організму підпорядковане менструальному циклу. Він складається з трьох основних фаз: менструальної, проліферативної, секреторної. Під час першої фази жінкам необхідно користуватися предметами гігієни, такими як прокладки для критичних днів і тампони. В інший період також присутні природні виділення.

Тому для підтримки гігієни і чистоти необхідні предмети, які називаються щоденні прокладки. Основне їх призначення - вбирати піт і виділення. Таким чином, прокладки допомагають відчувати чистоту і свіжість кожен день. Кріпляться вони до нижньої білизни, завдяки чому одяг зберігає чистоту.

Існують періоди, коли такі предмети жіночої гігієни найбільш необхідні: перші і останні дні менструації, період овуляції. Основне їхнє завдання в ці відрізки часу - допомога в дотриманні особистої гігієни протягом дня.

Як вибрати щоденні прокладки правильно? Перш за все, потрібно розібратися, які види щоденних предметів гігієни пропонують нам виробники. По-перше, щоденні прокладки розрізняються за формою. Вони бувають звичайної, анатомічної і V-подібної форми, для нижньої білизни - відкритого типу. По-друге, на сьогоднішній день у продажу представлені щоденні прокладки чорного і білого кольору.

Багато виробників випускають ароматизовані прокладки (на такій упаковці зазвичай вказується «DEO»). На жаль, такий варіант підходить не всім, так як може викликати алергічні реакції і подразнення. Тому, якщо Ви виявили у себе схильність до подібних проявів, краще виберіть щоденні прокладки без аромату. Турбота про своє здоров'я - перш за все.

З чого складаються такі необхідні кожній жінці предмети гігієни:

 • Верхній шар, який контактує зі шкірою, складається з нетканого полотна або перфорованої полімерної плівки.
 • Середній шар складається з целюлози або синтетичних матеріалів. Він справляється із всмоктуванням невеликої кількості вологи.
 • Нижній шар являє собою поліетиленову плівку. За рахунок нього щоденні прокладки захищають білизну від забруднень і надійно кріпляться до нього.

При покупці таких важливих предметів гігієни зверніть увагу на те, що більшість виробників випускають прокладки в упаковці без індивідуального пакування кожної прокладки. Тому відкривши їх, не забувайте регулярно закривати коробку щоб уникнути контакту з зовнішнім середовищем.

У нашому магазині представлений величезний вибір щоденних прокладок різних виробників. Весь асортимент товарів високої якості, так як поставляються вони виключно офіційними представниками.