Фільтр
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип товару
  0
  0
Показано з 1 по 16 із 80 (всього 5 сторінок)

Пустушка

Дитячі соски. Ще до народження дитини багато батьків купують безліч речей і предметів, які можуть стати в нагоді в подальшому. У цей список дуже часто включають дитячі соски. Давайте докладніше розглянемо призначення такого знайомого всім батькам предмета.

Перш за все, її основна мета - задовольнити смоктальний рефлекс малюка. Процес грудного вигодовування спрямований не тільки на те, щоб вгамувати голод, але ще і на те, щоб заспокоїти дитину. Пустушка імітує мамині груди, тим самим допомагаючи міцніше заснути, а іноді зменшити хворобливі відчуття в животику.

Як правильно підібрати соску для дитини? Серед великого різномаїття дитячих товарів батьки часто задаються питанням правильного вибору пустушки. Для початку слід розібратися, яких видів вони бувають. Для того щоб виготовити дитячі соски, виробники використовують такі матеріали.

 • Латекс. Являє собою натуральний матеріал. Дитячі вироби з нього нагріваються в роті, що робить їх схожими на мамині груди. Недолік - наявність в них молекул білка, на що може розвинутися алергія. Зміна кольору виробу говорить про те, що його потрібно терміново замінити на новий.

 • Силікон. Пустушка з нього не викликає алергічних реакцій у дітей і є цілком безпечною. У застосуванні відрізняється тим, що легко піддається обробці і довго тримає свою форму.
Крім матеріалу, такі необхідні для дітей предмети розрізняються за формою. Стандартні вироби нагадують за формою мамині груди. Анатомічні - призначені для новонароджених дітей, мають трохи сплюснутий або подовжений край. Призначені для дітей з маленькою вагою. Ортопедичні - виготовлені в формі краплі, завдяки чому знижують ризик пошкодження зубів і піднебіння, сприяючи становленню правильного прикусу у дитини.

Соски Авент

Купуючи такий важливий предмет для своєї дитини, не забувайте про правила його використання. Необхідно регулярно оглядати поверхню і в разі тріщин або деформацій замінити. Крім того, не забувайте про регулярну стерилізацію та промивання, а для зберігання найкраще купите спеціальний контейнер.

На нашому сайті ви зможете знайти різноманітні товари для малюка, в тому числі соски Авент. Їх особливістю є те, що всі вони виготовлені з гіпоалергенного матеріалу, силікону, який не містить бісфенол А. Такі вироби не мають смаку і запаху, прості в догляді і не викличуть алергію у малюка.

Крім того, всі соски Авент в нашому магазині мають поверхню, що не злипається і захисний ковпачок. Замовляючи такі необхідні для дітей товари, можете бути впевнені в їхній якості. Весь асортимент поставляється до нас офіційними представниками виробників.