Фільтр
 • Виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип товару
  0
  0
  0
 • Вік
  -
Показано з 1 по 16 із 73 (всього 5 сторінок)

Прорізувач

Брязкальця. Брязкальце - це іграшка для маленьких дітей, яка гримить при струшуванні і грі з нею. Зазвичай це перша іграшка, яку купують новонародженій дитині. Основна її функція - розвиток слуху, зору, тактильних відчуттів малюка. Знайомство з нею педіатри рекомендують проводити вже з перших днів життя.

Рекомендуємо вам придбати відразу кілька видів таких корисних іграшок, бажано різного розміру, кольору, форми. Ближче до одного року важливо знайомити дітей з різними по фактурі предметами, які будуть сприяти розвитку дрібної моторики рук.

Сьогодні батькам пропонується вибрати серед безлічі виробників. Основна вимога таких корисних розвиваючих іграшок - безпека. Важливо, щоб брязкальце було виготовлене ​​з якісних матеріалів і не містило дрібних деталей, які можуть висипатися або випасти при струшуванні.

Зверніть увагу на іграшку у вигляді браслета, яку можна надіти на ніжку або ручку малюка. Її відмінна риса - барвистий яскравий дизайн і відносно невелика маса.

Прорізувач - це іграшка, яка знадобиться вашій дитині при прорізуванні зубів. Її можна гризти, кусати або просто тримати в руках. Основне призначення полягає в полегшенні процесу прорізування зубів. Вироби можуть бути самих різних форм і кольорів, тим самим виконуючи розвиваючу функцію для вашого крихітки.

Як правильно вибрати таку іграшку? Виділяють кілька видів цих важливих предметів:

 • Охолоджуючі, які заповнені водою або гелем. Допомагають зменшити свербіж і запалення дитячих ясен, а також заспокоїти примхливу дитину.
 • Брязкальця-прорізувачі. Поєднують в собі дві функції: розвиваюча і заспокійлива при зростанні зубів. Можуть бути найрізноманітніших форм для залучення уваги дитини.
 • Прорізувач, який можна одягнути на палець. З його допомогою знімається свербіж з ясен і чистяться перші зубки.

Такі незамінні предмети підбираються залежно від того, які види зубів на даний момент ростуть у вашої дитини (для передніх, середніх або задніх зубів). Основна вимога - вони не повинні бути занадто жорсткими, щоб не травмувати малюка.

У нашому магазині ви знайдете тільки самі якісні та безпечні розвиваючі іграшки для ваших дітей. Замовте на нашому сайті такі необхідні всім дітям предмети, як брязкальце і прорізувач, і вже завтра подаруйте своєму малюкові яскраві, позитивні емоції.