Фільтр
 • Виробник
  0
  0
 • Тип товару
  0
 • Серія
  0
  0
 • Тип упаковки
  0
  0
 • Розмір підгузка
  0
  0
  0
 • Вага дитини
  0
  0
  0
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Памперси ціна

Памперси. Після народження малюка батьки задаються питанням вибору такого необхідного предмета гігієни, як памперси. Найголовніша вимога, яка пред'являється до них - це безпека і якість. Здоров'я новонародженої дитини - це найважливіше для молодих батьків. Подібні вироби безпосередньо контактують з ніжною шкірою, тому до питання їх вибору необхідно підходити з особливою ретельністю.

Незважаючи на те, що деякі батьки купують багаторазові предмети для підтримки гігієни малюка, одноразові підгузники залишаються одним з найпопулярніших товарів для новонароджених. До того ж, сучасні педіатри підтримують точку зору про безпеку для здоров'я даних виробів.

Використовуються такі необхідні для всіх дітей вироби вже протягом п'ятдесяти років. На сьогоднішній день існує велика різноманітність виробників, але найперші були випущені відомою компанією Proctor & Gamble. З того самого часу на зміну марлевим саморобним трикутниках прийшли сучасні памперси для новонароджених.

Памперси

Які переваги у таких виробів?

 • По-перше, одноразові вироби забезпечують сухість шкіри дитини протягом усього дня, і що особливо важливо для міцного сну малюка і мами - справляються зі своїми функціями навіть вночі.
 • По-друге, при правильному використанні вони не викликають різних почервоніння і подразнень на ніжній шкірі дитини.
 • По-третє, збираючись на прогулянку або в подорож вам просто не обійтися без таких предметів гігієни.

Склад виробів схожий у більшості виробників. Верхній шар - самий м'який, так як він постійно контактує з ніжною шкірою. Далі йде розділюючий прошарок. Найважливіша і необхідна частина підгузника - абсорбуюча. Це матеріал, який перетворюється на гель при контакті з вологою. Найбільш якісні товари здатні вбирати 50-ти кратні обсяги рідини відносно до ваги дитини.

Зовнішнім шаром служить спеціальна плівка, яка не дозволяє волозі протікати назовні і володіє гідрофільними властивостями. Підгузки для новонароджених характеризуються важливими функціями. Вони відрізняються особливою м'якістю прилеглого до шкіри дитини шару. Таким чином, новонароджений не схильний до попрілостей і завжди буде залишатися сухим. При своєчасній зміні предметів гігієни виникнення пелюшкового дерматиту зводиться до нуля.

Підгузки

Як розібратися серед великої кількості виробників і видів?

Перш за все, зверніть увагу на стан малюка після першого застосування. На шкірі дитини не повинно бути попрілостей і висипань. Якщо протягом декількох днів будуть відсутні будь-які скарги з боку малюка, можете користуватися саме такими предметами гігієни.

Не менш важливо правильно підібрати розмір. У разі, якщо він виявиться занадто великим, ви будете помічати протікання. Якщо ж на ніжках дитини з'являться ушкодження і роздратування, це говорить про те, що потрібен більший розмір. Нерідкі алергічні реакції на ті чи інші предмети гігієни. У такому випадку від даного виду і виробника краще відмовитися, щоб не нашкодити здоров'ю дитини.

Існують правила, яких слід дотримуватися, якщо ви користуєтеся одноразовими предметами для підтримки гігієни вашого малюка. Обов'язковою є їх заміна кожні 4 години в період активності. Повітряні ванни позитивно вплинуть на самопочуття і послужать профілактикою пелюшкового дерматиту.

У разі, коли вам необхідно памперси купити терміново, а часу на похід в найближчу аптеку або магазин у вас немає, зверніться до нас. Інтернет-магазин «Івашка» пропонує широкий вибір виробів різних розмірів і виробників. Памперси ціна вас приємно здивує. Серед них ви обов'язково знайдете те, що підійде вашій дитині найкращим чином.

Важливою перевагою у використанні даних виробів є економія часових ресурсів. Мамі дитини не доведеться регулярно займатися пранням. З'являється можливість набагато більше часу проводити з малюком. Якщо виникає потреба довше погуляти на вулиці, вам потрібно купити підгузники. Ви зможете не турбуватися про переодягання малюка і зміни пелюшок, так як його шкіра довгий час буде залишатися сухою.

На нашому сайті ви зможете підібрати і купити памперси різних виробників тільки високої якості. Весь асортимент товарів поставляється до нас виключно офіційними представниками. Оплатити замовлення можна кур'єру або на карту банку. Доставка товарів здійснюється щодня в межах Києва з 10.00 до 21.00 на наступний день. Якщо у вас виникають додаткові питання, звертайтеся в наш колл-центр щоденно з 8.30 до 21.00.