Фільтр
 • Виробник
  0
  0
 • Тип товару
  0
 • Розмір
  0
 • Серія
  0
  0
 • Кількість в упаковці
  -
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Одноразові пелюшки купити

Одноразові пелюшки. З появою в сім'ї маленької дитини виникає потреба в придбанні різних предметів і засобів гігієни. Важливе місце серед них займають пелюшки. Вони бувають одноразового та багаторазового використання. Багаторазові пелюшки підходять більше для домашнього застосування, так як їх необхідно часто прати.

Переваги виробів. Виготовлені такі вироби найчастіше з декількох шарів: поліетиленовий, що абсорбує і верхній шар з м'якої целюлози. Одноразові пелюшки можуть бути корисними в наступних ситуаціях:

 • По-перше, їх можна взяти з собою, якщо має бути похід до лікаря в лікарню. Після використання вони не вимагають ніякої обробки, їх можна просто викинути;

 • По-друге, їх можна взяти з собою на прогулянку. Вони відмінно вбирають вологу і незамінні поза домом.
 • По-третє, одноразові пелюшки необхідні під час вашого перебування в пологовому будинку. Вони можуть замінити стандартні тканинні засоби гігієни і будуть вбирати зайву вологу, що так необхідно для новонародженої дитини.
Крім усього перерахованого вище, такі вироби просто незамінні в перші місяці життя малюка, оскільки вони відмінно справляються зі своєю функцією і не вимагають прання, заощаджуючи при цьому ваш дорогоцінний час.

Якщо вам потрібно збиратися в дорогу, і ви хочете використовувати одноразові пелюшки в якості підстилки, рекомендуємо вам звернути увагу на вироби великих розмірів (60х90 см), які можна замовити у нас на сайті цілодобово. Вони досить компактні і не займуть багато місця у вашій сумці. До того ж, вони здатні вбирати велику кількість вологи, що особливо важливо, коли ви знаходитесь далеко від дому.

Пропонуємо вам купити одноразові пелюшки в нашому інтернет-магазині «Івашка». Всі вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів і є абсолютно безпечними для вашого малюка. У нас представлені товари, які не містять ніяких хімічних домішок і не викликають алергічних реакцій.

Оформлення замовлення забере у вас зовсім небагато часу. Швидкість обробки і ціни вас приємно здивують. Якщо ви проживаєте в місті Київ, для вас існує послуга кур'єрської доставки. Час роботи кур'єра - з 10.00 до 21.00. Пропонуємо вам не витрачати час на походи в аптеки і магазини, а купити одноразові пелюшки прямо зараз. Це заощадить сили, які так необхідні вашому маленькій дитині.