Фільтр
 • Виробник
  0
  0
 • Тип товару
  0
  0
  0
  0
 • Розмір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Серія
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Показано з 1 по 16 із 24 (всього 2 сторінок)

Багаторазові підгузники купити

Багаторазові підгузки. Коли в родині з'являється маленька дитина, виникає потреба в придбанні таких необхідних предметів гігієни, як підгузники. Вони бувають багаторазового та одноразового використання. Одноразові представляють собою дитяче нижню білизну, яка складається з всмоктуючого шару, що дозволяє поглинати природні виділення.

Переваги багаторазових предметів гігієни. Незважаючи на те, що одноразові предмети гігієни дуже зручні у використанні (вони позбавляють від потреби в щоденних праннях, дозволяють шкірі завжди залишатися сухою, майже непомітні під одягом), існує безліч недоліків, через які батьки все частіше відмовляються їх купувати.

Найбільш відчутний мінус полягає в тому, що ніжна шкіра дитини під ними не дихає, внаслідок чого можливі роздратування і почервоніння. Крім того, постійне відчуття сухості ускладнює процес звикання до горщика. Ще один мінус - наявність у них запахів та ароматизаторів, здатних викликати алергічні реакції.

Сукупність усіх факторів переконує батьків маленьких дітей в необхідності використовувати багаторазові підгузки. Вони мають цілий ряд незаперечних переваг:

 • по-перше, екологічність (виготовляються з натуральних матеріалів, таких як шовк, вовна, бавовна, що робить їх комфортними для шкіри дитини);
 • по-друге, вони сприяють більш ранньому звиканню до горщика, так як формують почуття природного справлення;
 • по-третє, вони набагато економніше одноразових;
 • по-четверте, не мають протипоказань і дозволяють шкірі дихати. 
На сьогоднішній день багаторазові підгузки являють собою спеціальну нижню білизну зі змінними вкладишами. Підбирати такі необхідні предмети гігієни потрібно, виходячи з віку дитини і його ваги. У нашому магазині ви зможете вибрати серед різних виробників і матеріалів. Вкладиші найчастіше виконані з бавовни або біомарлі.

При своєчасній заміні такого наповнювача ймовірність появи попрілостей на шкірі дитини виключена. Найчастіше приймають рішення багаторазові підгузки купити батьки, які ставлять на перше місце здоров'я малюка, а не зручність у використанні. Звертаємо вашу увагу на економічність такого предмета гігієни.

Купувати одноразові підгузники потрібно кожен день, на відміну від іншого виду, який легко переться і має можливість регулювати розмір за допомогою спеціальних липучок і кнопок. Рекомендуємо вам багаторазові підгузки купити і подбати про здоров'я вашого малюка.