Виробник: Hipp
Модель: 9062300126003
Наявність: 2
Обмежена пропозиція
59.00грн 130.28грн

Кількість

Icon Задати питання про цей товар

Безмолочна органічна каша «Рисова» HiPP - це сухі пластівці з органічного рису, отримані за спеціальною технологією, які не вимагають варіння, а просто розводяться водою.

Продукт нізькоалергенний, на основі органічного рису, який добре засвоюється, містить вітамін В1 для кращого функціонування нервової системи.

Склад: 100% органічна рисове борошно, вітамін В1. Не містить глютен.

Рекомендації по використанню:

Безмолочна органічна каша "Рисова" HiPP може використовуватися в якості каші, а також як дієтичне харчування.

Вживання в якості каші. Починайте давати кашу приблизно з 1 десертної ложки перед молочним годуванням. Поступово протягом декількох днів збільшуйте кількість до вікової норми (в 4-5 місяців - 50-150 мл, 7-8 місяців - 150-170 мл, 9-12 місяців - 180-200 мл). Наведені обсяги є орієнтовними, необхідний обсяг каші залежить від віку початку введення прикорму і апетиту дитини.

Використання в якості дієтичного харчування.

Рисове борошно органічної каші "рисові" Нірр виготовлена ​​з рису особливого сорту і тому не тільки легко засвоюється, а й надає закріплюючу, загущаючу і обволікаючу дію. Тому органічну кашу "Рисова" Нірр використовують для дієтичного харчування при розладах травлення, які супроводжуються проносом, а також в якості згущувача молочного харчування при схильності до зригування.

Приготування:

Закип'ятіть свіжу питну воду і охолодіть її до температури 50 ° C. Покладіть в тарілку приблизно 2 ст.л. сухої органічної каші "Рисова" Нірр. 100 мл кип'яченої води додайте до сухої каші і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші! Для приготування безмолочної  каші з фруктами додайте невелику кількість низькоалергенного фруктового пюре Нірр (наприклад, "Перше дитяче яблуко"), перемішайте.

 Можливе приготування каші з молочною сумішшю.

Приготуйте 200 мл молочної суміші як для пиття з пляшечки. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Рисова" Нірр. Додавайте до сухої каші приготовлену молочну суміш і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

 Приготування з молоком для більш старших дітей.

 Закип'ятіть 100 мл молока + 100 мл води, охолодіть до 50 ° C. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Рисова" Нірр. Додавайте до сухої каші приготоване молоко і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Умови зберігання:

Закритий пакет зберігайте в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3 ° С до 25 ° С. Відкритий пакет (упаковку) щільно закривайте і зберігайте у сухих і гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25 ° С. Вміст відкритого пакету використовуйте протягом 3-4 тижнів.

Рекомендовано для малюків від 4 місяців

Виробник: Хорватія

Характеристики
Вік 4+
Вага упаковки 200г
Тип товару Безмолочна каша
Написати відгук