Виробник: Hipp
Модель: 9062300130598
Наявність: 1
Обмежена пропозиція
49.50грн 130.28грн

Кількість

Icon Задати питання про цей товар

Безмолочна органічна каша «Мультизлакова» HiPP - це сухі пластівці з різних особливо корисних для дитини видів злаків, отримані за спеціальною технологією, які не вимагають варіння, а просто розводяться водою. Продукт не містить цукру, молочного білка і виготовлений зі злаків, вирощених органічним методом (без використання хімічних добрив, пестицидів і засобів стимуляції росту рослин), що гарантує його користь і безпеку. З цінних вітаміном В1, легко засвоюється.

Склад: 88% органічні цільні злаки (органічне вівсяне борошно 38%, органічна пшенична мука 20%, органічна ячмінна мука 14%, органічна пшенична крупа з твердих і м'яких сортів пшениці 8%, органічна житнє борошно 8%), органічна манна мука, вітамін В 1.

Рекомендації по використанню:

Перш ніж Ви почнете доповнювати раціон дитини прикормом, порадьтеся з Вашим лікарем-педіатром. Можлива індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компонента продукту. Для здоров'я Вашої дитини дуже важливо, щоб Ви точно дотримувалися рекомендацій щодо приготування і дозування. Кашу давайте з ложечки і готуйте для годування завжди свіжу порцію.

 Приготування:

Закип'ятіть свіжу питну воду і охолодіть її до температури 50 ° С. Покладіть в тарілку приблизно 2 ст.л. сухої органічної каші «Мультизлакова» HiPP. 100 мл кип'яченої води додайте до сухої каші і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші! Для приготування безмолочной каші з фруктами додайте невелику кількість нізькоалергенного фруктового пюре HiPP (наприклад, «Перше дитяче яблуко»), перемішайте.

Можливе приготування каші з молочною сумішшю.

Приготуйте 200 мл молочної суміші як для пиття з пляшечки. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Мультизлакова" Нірр. Додавайте до сухої каші приготовлену молочну суміш і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

Приготування з молоком для більш старших дітей.

 Закип'ятіть 100 мл молока + 100 мл води, охолодіть до 50 ° C. Покладіть в тарілку 3-4 ст.л. сухої органічної каші "Мультизлакова" Нірр. Додайте до сухої каші приготоване молоко і перемішайте. Залиште кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!


Умови зберігання: Закритий пакет зберігайте в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 3 ° С до 25 ° С. Відкритий пакет (упаковку) щільно закривайте і зберігайте у сухих і гігієнічних умовах при кімнатній температурі, макс. 25 ° С. Вміст відкритого пакету використовуйте протягом 3-4 тижнів.

Рекомендовано для малюків від 6 місяців

Виробник: Хорватія

Характеристики
Вік 6+
Вага упаковки 200г
Тип товару Безмолочна каша
Написати відгук